Ergo Střecha
Držák 1děrový s vložkou pro CLICK - pozink barvený

Držák 1děrový s vložkou pro CLICK - pozink barvený

Cena bez DPH: 254,- Kč/ks

307 Kč

včetně DPH 21 %cena za měrnou jednotku

Popis

Tento držák lze použít pouze s 2m protisněhovými pozinkovanými barvenými tyčemi a pozinkovanými barvenými spojkami uvedenými níže (viz. Příslušenství). Nelze kombinovat s ostatními obdobnými výrobky.

Držák se skládá ze dvou kotvících protilehlých držáků falce, vložkou na click – vhodnou pro pokládku zleva i zprava a spojovacího materiálu.

Materiál: pozinkovaná barvená ocel, vložka je z přírodního pozinku

Tloušťka materiálu: cca 4 mm

Celková výška: cca 60 mm

Průměr otvoru pro tyč: cca 29 mm

Vzdálenost krytiny od spodní hrany tyče: cca 21 mm

Barva: antracit RAL 7016

Použití:

Držák pro 2metrové protisněhové tyče jednoděrový slouží pro uchycení protisněhových tyčí, hodí se pro falcovaný plech – systém click. Funkcí protisněhového zádržného systému je zadržovat sníh na šikmé střeše, aby se předešlo ničivému sesuvu sněhu a tím se snížilo riziko poškození zdraví a hmotných škod.

Montáž:

Pozinkovaná vložka a dva protilehlé kotvící díly se umístí na falc a vzájemně se stisknou k sobě utažením dvou šroubů, které jsou součástí balení. Výrobce doporučuje použít držák na každý falc. Po nainstalování držáků provlečeme protisněhové tyče otvory. K tyčím nabízíme spojky z barveného pozinku.

UPOZORNĚNÍ:

Plochu krytiny nad zádržným tyčovým systémem se doporučuje doplnit protisněhovými háky. Pomůžete tím zabránit případnému přetížení místa instalace protisněhových tyčí nahromaděným sněhem. Dalším řešením, jak zamezit případnému přetížení je namontovat tyčový zádržný systém v několika řadách nad sebou, v závislosti na sklonu střechy a poloze objektu.

Příslušenství

2metrová protisněhová tyč - RAL 7016

2metrová protisněhová tyč - RAL 7016

431 Kč

včetně DPH 21 %více

Spojka 2metrové protisněhové tyče RAL 7016

Spojka 2metrové protisněhové tyče RAL 7016

71 Kč

včetně DPH 21 %více
Zavřít

 

 

 

Vážení zákazníci,

v souladu s usnesením vlády ČR ze dne 21. 10. 2020 č. 1079 o přijetí krizového opatření firma ERGO CZ, s.r.o. upravuje podmínky prodeje takto:

- od 22. 10. 2020 se až do odvolání pozastavuje osobní prodej a odběr zboží v místě provozovny firmy ERGO CZ, s.r.o. v Hamru 35,

- pro zákazníky, kteří si nevyzvedávají zboží osobně v místě naší provozovny, se nic nemění,

- objednávky přijaté e-mailem nebo telefonicky budou vyřízeny běžným způsobem a doručeny prostřednictvím zásilkové služby, tak jako obvykle.

Děkujeme za pochopení.

Váš ERGO tým