Ergo Střecha
Držák 1děrový - měď

Držák 1děrový - měď

Cena bez DPH: 467,00 Kč/ks

565 Kč

včetně DPH 21 %cena za měrnou jednotku

Popis

Tento držák lze použít pouze s 3m protisněhovými měděnými tyčemi a plastovými spojkami uvedenými níže (viz. Příslušenství). Nelze kombinovat s ostatními obdobnými výrobky.

Držák se skládá ze dvou protilehlých držáků falce a spojovacího materiálu.

Materiál: měď

Tloušťka materiálu: cca 5 mm

Celková výška: cca 50 mm

Vzdálenost krytiny od spodní hrany tyče: cca 17 mm

Použití:

Držák pro 3metrové protisněhové tyče jednoděrový slouží pro uchycení protisněhových tyčí, hodí se pro falcovaný plech. Funkcí protisněhového zádržného systému je zadržovat sníh na šikmé střeše, aby se předešlo ničivému sesuvu sněhu a tím se snížilo riziko poškození zdraví a hmotných škod.

Montáž:

Dva protilehlé díly se umístí na falc a vzájemně se stisknou k sobě utažením dvou šroubů, které jsou součástí balení. Výrobce doporučuje použít držák na každý falc. Po nainstalování držáků provlečeme protisněhové tyče otvory. K tyčím nabízíme spojky z plastu.

Plochu krytiny nad zádržným tyčovým systémem se doporučuje doplnit protisněhovými háky. Pomůžete tím zabránit případnému přetížení místa instalace protisněhových tyčí nahromaděným sněhem. Dalším řešením, jak zamezit případnému přetížení je namontovat tyčový zádržný systém v několika řadách nad sebou, v závislosti na sklonu střechy a poloze objektu.

Příslušenství

Spojka 3metrové protisněhové tyče CU

Spojka 3metrové protisněhové tyče CU

82 Kč

včetně DPH 21 %více

3metrová protisněhová tyč - měď

3metrová protisněhová tyč - měď

2 523 Kč

včetně DPH 21 %více