Ergo Střecha
JUTAFOL N 170 AL 1AP

JUTAFOL N 170 AL 1AP

Cena bez DPH: 39,00 Kč/m2

47 Kč

včetně DPH 21 %cena za měrnou jednotku

Popis

Plošná hmotnost: cca 170 g/m2

Sd = cca 300 m

Teplotní odolnost: -40°C až +80°C

Rozměr role: 50 x 1,5 m = 75 m2

 

K fólii nabízíme doplňkový sortiment od firmy JUTA:

oboustranně lepicí pásky: Jutafol SP1

jednostranně lepicí pásky: Jutafol SP AL

tmel: Jutafol Mastic

Použití:

Vysoce parotěsná fólie s jednou lepicí páskou. Parozábrana, která se skládá z výztužné mřížky a dvou vrstev polyetylénové laminované fólie a z reflexní aluminiové vrstvy. Zabraňuje pronikání vodních par z vnitřního prostoru objektu do tepelných izolací, lze jej použít v šikmých i plochých střechách nebo ve svislých konstrukcí stěn. Reflexní vrstva odráží sálavé teplo zpět do vnitřního prostoru a šetří tak energii na vytápění. Pro správné a funkční vytvoření parotěsnící vrstvy je nutné použít vhodné systémové spojovací a těsníci komponenty (pásky a tmely). Parozábrana musí být slepená v přesazích a napojená na prostupující a navazující konstrukce.

Ke stažení

Zavřít

 

 

 

Vážení zákazníci,

v souladu s usnesením vlády ČR ze dne 21. 10. 2020 č. 1079 o přijetí krizového opatření firma ERGO CZ, s.r.o. upravuje podmínky prodeje takto:

- od 22. 10. 2020 se až do odvolání pozastavuje osobní prodej a odběr zboží v místě provozovny firmy ERGO CZ, s.r.o. v Hamru 35,

- pro zákazníky, kteří si nevyzvedávají zboží osobně v místě naší provozovny, se nic nemění,

- objednávky přijaté e-mailem nebo telefonicky budou vyřízeny běžným způsobem a doručeny prostřednictvím zásilkové služby, tak jako obvykle.

Děkujeme za pochopení.

Váš ERGO tým