Ergo Střecha
Držák 2děrový - pozink

Držák 2děrový - pozink

Cena bez DPH: 380,00 Kč/ks

460 Kč

včetně DPH 21 %cena za měrnou jednotku

Popis

Tento držák lze použít pouze s 3m protisněhovými pozinkovanými tyčemi a pozinkovanými spojkami uvedenými níže (viz. Příslušenství). Nelze kombinovat s ostatními obdobnými výrobky.

Držák se skládá ze dvou kotvících protilehlých držáků falce a spojovacího materiálu

Materiál: ocel, zinkováno

Tloušťka materiálu: cca 4 mm

Celková výška: 120 mm

Průměr otvoru pro tyč: cca 30 mm

Vzdálenost krytiny od spodní hrany tyče: cca 21 mm

Použití:

Držák pro 3metrové protisněhové tyče dvouděrový slouží pro uchycení protisněhových tyčí, hodí se pro falcovaný plech. Funkcí protisněhového zádržného systému je zadržovat sníh na šikmé střeše, aby se předešlo ničivému sesuvu sněhu a tím se snížilo riziko poškození zdraví a hmotných škod.

Montáž:

Dva protilehlé kotvící díly se umístí na falc a vzájemně se stisknou k sobě utažením tří šroubů, které jsou součástí balení. Výrobce doporučuje použít držák na každý falc. Po nainstalování držáků provlečeme protisněhové tyče otvory. K tyčím nabízíme spojky.

UPOZORNĚNÍ:

Plochu krytiny nad zádržným tyčovým systémem se doporučuje doplnit protisněhovými háky. Pomůžete tím zabránit případnému přetížení místa instalace protisněhových tyčí nahromaděným sněhem. Dalším řešením, jak zamezit případnému přetížení je namontovat tyčový zádržný systém v několika řadách nad sebou, v závislosti na sklonu střechy a poloze objektu.

Ke stažení

Příslušenství

3metrová protisněhová tyč - pozink

3metrová protisněhová tyč - pozink

720 Kč

včetně DPH 21 %více

Spojka 3metrové protisněhové tyče pozink

Spojka 3metrové protisněhové tyče pozink

137 Kč

včetně DPH 21 %více